KONST / Litografier / Färglitografi 13396123
nr 1339 6123
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka & hund, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 32x22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:52:54
31/7 21:47:57
Friedensreich Hundertwasser